Kurs dolara nadal przy tej samej strefie. Notowania oscylują wokół 3,73 PLNPodczas czwartkowej sesji handlowej – a raczej jej wczesnych bardzo godzinach widać, że rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zdecydowanie nie wykazuje konkretnych tendencji. W tym momencie patrząc na rynek pary walutowej USD/PLN widać, że ten zwyczajnie zamarł na zakresie 3,73 PLN. Pytanie jakie w tym momencie powstaje brzmi: czy rynek w ten sposób nie pokazuje, że w dalszym ciągu jeszcze może wyciągać ruch ku górze? Warto przyjrzeć się wykresowi H4 aby ustalić najważniejsze strefy intraday i nie tylko dla dolara amerykańskiego.

Finax
  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pokazuje na wykresie konsternację
  • Rynek zamiera w tym momencie na poziomie opisywanym podczas ostatnich sesji – 3,73 PLN
  • Zdaje się, że dolar amerykański może przez to chcieć powiedzieć, że utrzymanie tego zakresu jest możliwe
  • Warto zatem obserwować zachowanie pary walutowej USD/PLN w kolejnych sesjach

Kurs dolara amerykańskiego ewidentnie wyhamowuje dalsze cofanie – co dalej z parą USD/PLN?

Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas ostatnich sesji wykazywał tendencje spadkowe, dające nadzieję na zejście do zakresu 3,70 PLN lub nieco niższych nawet rejonów. Podczas ostatnich dwóch sesji jednak rynek ewidentnie wyhamował i nie wykazuje żadnej tendencji – oscyluje on między zakresem 2 groszy i choć nadal zejście może się pojawić, to ryzyko odbicia rośnie z każdym dniem, gdy wykres nadal utrzymuje się dokładnie w tym samym zakresie.

Jeśli zatem w ciągu kolejnych sesji rynek nie pogłębi dołków i nie wykaże mocniejszego cofnięcia niż miało to miejsce dotychczas – lepiej będzie uważać, ponieważ rynek może szykować się na odreagowanie. Wszystko zatem stoi pod znakiem zapytania obecnie w przypadku dolara amerykańskiego.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 21.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 21.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here