Kurs dolara na wsparciu cenowym. USD/PLN oscyluje w zakresie 3,76 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pokazuje podczas piątkowej sesji, że nadal nie jest gotowy na podejścia pod górne ograniczenia. W tym momencie, podczas pisania analizy dla pary walutowej USD/PLN widać, jak ten oscyluje w zakresie 3,76 PLN co oznacza idealne zbliżenie się do wsparcia cenowego. Dzisiejsza sesja handlowa może zatem być traktowana jako być – albo nie być dla ewentualnego odreagowania pary USD/PLN. W razie wyłamania poziomu wsparcia przez dolara amerykańskiego, rynek otworzy sobie automatycznie drogę do spadków – w tym do zakresu 3,70 PLN.

Forex Club
  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego pokazuje w dalszym ciągu słabość
  • Rynek USD/PLN spada do poziomu 3,76 PLN, czyli ważnego wsparcia dla waluty
  • Dzisiejsza, piątkowa sesja będzie służyć do obserwacji rynku w kwestii ew. spadku
  • Jeśli faktycznie wsparcie zostanie przełamane – wówczas para otworzy sobie drogę do 3,70 PLN

Kurs dolara pokazuje słabość – para USD/PLN spada do zakresu ważnego wsparcia

Rozpoczynająca się właśnie sesja piątkowa podczas wczesnych jeszcze godzin handlu pokazuje, że w dalszym ciągu nie ma co liczyć na mocniejsze podejścia czy w ogóle budowanie struktury wzrostowej. Obecnie sekwencja spadkowa nadal ma tutaj bardzo duże pole do popisu – w tym również para walutowa USD/PLN może podczas dzisiejszej sesji handlowej wyłamać zakres wsparcia cenowego – dobrze widocznego z załączonego wykresu dolara do złotego.

Jeśli faktycznie doszłoby do przełamani wsparcia w ciągu kolejnych godzin, wówczas osoby zainteresowane handlem na parze mogą być świadkami nieco mocniejszego spadku – którego całkowitym celem może być zakres 3,70 PLN podczas kolejnych sesji. Warto zatem będzie obserwować wskazane poziomy wsparcia w celu wyłamania ewentualnego ruchu – jeśli ten się faktycznie pojawi.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 20.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 20.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here