Kurs dolara na ważnym wsparciu. Para USD/PLN z szansą na kontrę do zakresu 3,97 PLNPara z dolarem amerykańskim oraz polskim złotym podczas poniedziałkowej sesji handlowej zdecydowanie dociera do ważnej strefy. Para USD/PLN ma zatem szansę na wygenerowanie kontry do obecnego ruchu spadkowego, co oznacza możliwość ponownego testu zakresu 3,97 PLN. Podczas ostatnich sesji poziom ten był już testowany i w dość newralgiczny sposób para z dolarem amerykańskim reagowała – dlatego też będzie to zdecydowanie ciekawy poziom do przetestowania. Spójrzmy na wykres H4 pary USD/PLN.


Kurs dolara amerykańskiego z szansą na korektę – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego z szansą na wygenerowanie kontry
  • Para USD/PLN odbija od ważnego wsparcia
  • Poziom najbliższego oporu może ponownie zostać przetestowany
  • Ważny poziom przed parą z dolarem amerykańskim

Dolar amerykański rozpoczyna sesję poniedziałkową od wyhamowania dalszych spadków na pobliskim wsparciu. Poziomem tym jest zakres 3,92 PLN i szansa na utrzymanie tego zakresu jest relatywnie duża. Oznacza to dla pary USD/PLN, że ta może wygenerować z obecnego miejsca podbicie – sięgające najbliższego oporu. Tym z kolei jest poziom testowany już podczas ostatnich sesji – strefa 3,97 PLN. Jeśli cel zostanie podczas dzisiejszej sesji zrealizowany, oznaczałoby to potencjał nawet 5 groszy wzrostu.

Jak zostało już wspomniane – podczas ostatnich sesji poziom docelowy dla pozycji długich, czyli strefa 3,97 PLN została już przetestowana podczas ostatnich sesji – jednak wszystko wskazuje na to, że ponownie poziom ten dobry jest do kolejnych podejść. Ciekawa z kolei może być kolejna reakcja para USD/PLN po dojściu do wyznaczonego zakresu – ponieważ podczas ostatniego testu para dość mocno zareagowała zbiciem podejścia. Czy tym razem jednak będzie podobnie? Warto obserwować wykres H4.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 08.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 08.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here