Kurs dolara na dołkach - rynek znajduje się na najniższym zakresie od dwóch latDolar amerykański podczas dzisiejszej sesji pokazuje, że ostatnie dołki dające jeszcze wczoraj szansę dolarowi – dziś zostają przebite. Tym samym również amerykańska waluta wobec polskiego złotego otwiera sobie drogę do dalszych, głębszy zejść. Warto jednak uważać z pozycjonowaniem się na parze USD/PLN na dołkach i odczekać choć niewielkie korekty na tym rynku, aby nie wpaść w pułapkę. Warto zatem spojrzeć na parę walutową USD/PLN z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego wybija kolejne dołki
  • W tym momencie zatem para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,64 PLN
  • Wcześniej rynek wybił ten zakres, spadając do 3,63 PLN – najniżej od dwóch lat
  • Jeśli rynek nadal chce spadać, warto poczekać na korekty na dolarze amerykańskim

Kurs dolara amerykańskiego coraz to niżej – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

W tym momencie patrząc na rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego h4, widać, że wykres cały czas pogłębia swoje dołki sprawiając że para walutowa USD/PLN znajduje się na najniższych poziomach od ostatnich dwóch lat. Ostatni raz zatem te poziomy testowane były w 2018 roku i jednak zdaje się, że dolar amerykański może nie myć dosyć i w dalszym ciągu może chcieć pogłębiać obecne poziomy. Warto jednak wstrzymać się przed dalszym handlem na pozycję krótką, ponieważ rynek jest wystarczająco nisko aby móc odreagować i w tym wypadku lepiej poczekać na klasyczną korektę, aniżeli szukać na tak niskich poziomach próby dołączenia do pozycji krótkich.

Dlatego też podczas kolejnych godzin oczekiwane będzie korekcyjne odreagowanie, diopiero po którym szukać będzie można dalszych sygnałów pro-spadkowych.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 11.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 11.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here