Naga MarketsKurs pary walutowej USDCAD w ubiegłym tygodniu opuścił górą konsolidację, która przybrała formę inside bara. Zaraz po wybiciu osiągnięty został kolejny opór, który być może uda się pokonać w tym tygodniu.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Jak widać na wykresie dziennym USDCAD poniżej, cena przez 8 sesji pozostawała uwięziona w zakresie notowań z 9 stycznia. Tym samym utworzyła się formacja inside bar, z której wybicie nastąpiło w minioną środę.

Przełamanie maksimów świecy matki inside bara było silne na tyle, że cena tego samego dnia dotarła do oporu przy 1,3150. Z kolei w czwartek opór został pozytywnie przetestowany, a na koniec sesji uformował się niedźwiedzi pin bar.

Mogło się wydawać, że po tym pin barze dojdzie do korekty, jednakże kupujący mieli inne plany. W piątek notowania zyskały, ale tydzień zakończył się pod oporem przy 1,3150. Dziś natomiast wzrosty są kontynuowane, a niedźwiedzi pin bar został zanegowany.

Mają na uwadze powyższe, jeśli bykom uda się skutecznie pokonać opór przy 1,3150 na zamknięciach kolejnych sesji, cena może dalej zmierzać do strefy oporu przy 1,3320, która powstrzymała ostatnio kupujących na przełomie listopada i grudnia 2019 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej USDCAD - 27.01.2020 r.
Wykres dzienny pary walutowej USDCAD – 27.01.2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here