Naga Markets webinar


Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) odbija zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami. W poprzedniej analizie pisałem o ważnym wsparciu na tej parze walutowej. Dziś poznamy szereg danych z USA o godzinie 14:30, a także z Kanady o godzinie 16:00, dlatego też możemy mieć do czynienia z podwyższoną zmiennością. Jak przedstawia się sytuacja techniczna na kursie USD/CAD?


Sytuacja techniczna na wykresie

Ostatnio wspominałem o dolnym ograniczeniu układu Overbalance, z jakim mamy do czynienia na interwale D1. Rynek zgodnie z oczekiwaniami wybronił wsparcie i w tej chwili możemy obserwować ruch wzrostowy na ponad 120 pipsów od dołka. Zwróćmy uwagę, że jest to już trzecia tego samego zasięgu korekta, rynek zachowuje się więc technicznie. Aktualnie celem dla wzrostów może być poziom 1,3260, który wynika z lokalnego układu 1:1, wyznaczonego na ostatniej fali spadkowej. Pamiętajmy o dzisiejszych danych z USA i Kanady.

Wykres USD/CAD
Jeśli chodzi o sytuację na USD/CAD na niższym interwale czasowym – H1, tutaj celem dla popytu jest poziom 1,3260. Jeżeli zostałby on wybity, to kolejnym oporem będą dopiero okolice 1,3370, gdzie wypada mierzenie 50%, czyli połowa ostatniej fali spadkowej, a także ostatnie lokalne szczyty. Jednak jak na razie należy zwrócić uwagę na opór przy 1,3260, ponieważ jeżeli pojawią się tutaj sprzedający, to nie wykluczony jest ponowny test wsparcia przy 1,3070 z interwału D1.

Wykres USD/CADCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here