Naga MarketsKurs dolara kanadyjskiego (USD/CAD) kończy korektę - analiza techniczna pary walutowejCena 1.2050 na parze walutowej USDCAD to wsparcie w skali tygodniowej. Sporo trzeba było czekać, aż popyt wykaże inicjatywę i umocni USD. Na wykresie widoczne jest to jako „ubijanie dna” w pomarańczowej strefie.

Kurs dolara kanadyjskiego umacnia się

Konsekwencją tego był ruch wzrostowy, który dotarł do oporu 1.2436. Znajduje się tutaj czerwona linia oznaczona jako FE100. Jest ona efektem porównania poprzednich poczynań posiadaczy długich pozycji z aktualną serią białych świec. Jak widać, korekty mają tendencję do utrzymania się w podobnym zakresie wartości. Dowodzi tego czarna świeca z 21 czerwca, jak i z piątku ubiegłego tygodnia.Brak chęci kontynuacji wzrostów połączone z wysokimi wartościami oscylatorów i do tego trendem spadkowym, zawsze powinno być brane pod uwagę, jako potencjalne miejsce powstania punktu zwrotnego.

Notowania USDCAD
Notowania USDCAD

W tym przypadku wzrok ponownie należy skierować w stronę wsparcia 1.2050. Na drodze podaży może stanąć lokalne wsparcie 1.2270, a potem 1.2140.

Dziś widoczna jest próba zdyskontowania części spadków z piątku, powstałych na skutek reakcji inwestorów na comiesięczne dane z USA o zatrudnieniu. Jeżeli opór 1.2436 utrwali się,  to do zmiany trendu nie dojdzie w najbliższym czasie. Uwzględniając jednak jego czas trwania, przywołam kolejny wyższy opór – 1.2640. Znajduje się on na pierwszej linii siatki Fibonacciego opisującej całą falę aprecjacji dolara kanadyjskiego.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dino notowania | gpw akcje | kurs zlotowki | ropa wti prognozy | kurs ethereum | kurs famur | nasdaq akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here