Naga Markets


Dziś o godzinie 14:30 poznaliśmy paczkę danych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Zarówno w pierwszym jaki drugim przypadku nie napawały one optymizmem. Kurs dolara kanadyjskiego (CAD) zareagował osłabieniem w stosunku do USD.

Kanadyjska sprzedaż przemysłowa w grudniu 2018 skurczyła się o 1,3%. Prognozy zakładały natomiast nieznaczny wzrost (0,3%). Ponadto zrewidowany w dół został poprzedni odczyt z -1,4% do -1,7%.

Słabe dane z Kanady oraz spadki na rynku ropy przyczyniły się od osłabienia dolara kanadyjskiego, a tym samym zaprowadziły notowania USD/CAD do nowych maksimów w tym miesiącu.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, cena testuje teraz obszar w okolicach 1.3318. Jeśli kurs utrzyma się pod nim do zamknięcia sesji pojawi się szansa na odbicie, gdzie najbliższe wsparcie widoczne jest w okolicach 1.3200.

Alternatywnie, pokonanie oporu na 1.3318 otworzy drogę do szczytu w okolicach 1.3374, z którego rozpoczął się ostatni impuls spadkowy.

Szukasz regulowanego brokera (ASIC oraz CySEC) z niskimi spreadami? Być może oferta brokera Royal, partnera głównego kongresu InvestCuffs 2019 jest właśnie dla Ciebie! Spready od 0-pipsów i ponad 125 instrumentów>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here