Kurs dolara do jena japońskiego prawdopodobnie zmienia trendu na spadkowy. Po ostatnim styczniowym flash crashu, na parze USD/JPY utrzymywała się tendencja wzrostowa. W ostatnich moich analizach wspominałem o tym, że istnieje szansa na załamanie tendencji.


Silniejsze spadki pojawiły się pod koniec ubiegłego tygodnia

W środę po posiedzeniu FOMC, który co prawda nie zmienił stóp procentowych, pojawiła się większa wyprzedaż. Rynek z impetem wybił wsparcie, a następnie przetestował je od drugiej sony i kontynuował spadki. Aktualnie na kursie dolara do jena oporem pozostają okolice 110,70 – 110,80. Dopiero powrót powyżej , zmieni układ na wzrosty, jak na razie bardziej prawdopodobne są dalsze spadki.

Kurs dolara do jena

Mniejszy układ spadkowy na niższym interwale czasowym

Spoglądając na niższy przedział czasowy – H1, okazja do zajęcia pozycji krótkich na parze walutowej USD/JPY może pojawić się wcześniej. Oporem intraday będą okolice 110,35, gdzie wypada górne ograniczenie lokalnego układu 1:1 oraz ostatnie dołki z czwartku, z godziny 9:00. Gdyby poziom został pokonany, rynek powinien przetestować strefę oporową z interwału H4.

Kurs dolara do jena

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here