Naga MarketsKurs dolara w stosunku do jena japońskiego (USD/JPY) umocnił się podczas wczorajszej sesji. Jak widać na poniższym wykresie, zamknięcie w piątek miało miejsce ponad poziomem 110.00, który stanowił kluczowy opór od początku obecnego roku, a wcześniej działał także jako wsparcie.

Wczorajsze wybicie otwiera zatem drogę do dalszych wzrostów. Najbliższy, kluczowy opór w przypadku realizacji tego scenariusza widoczny jest na 111.40. To właśnie z tego poziomu rozpoczął się ostatni impuls spadkowy, którego zwieńczeniem był dołek po flash crashu na 104.65.

Traderzy mogą teraz skupiać się na poszukiwaniu okazji zakupowych. Jedna ze strategii zakłada oczekiwanie na cofnięcie do wsparcia, które teraz znajduje się w obrębie 110.00 (wcześniejszy opór). Sygnał zakupowy z tego poziomu może być setupem do handlu na wzrost notowań USD/JPY.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs dolara w stosunku do jena japońskiego (USD/JPY) umocnił się podczas wczorajszej sesji.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here