Naga MarketsKurs dolara w relacji do jena japońskiego (USD/JPY) osuwa się od początku obecnego tygodnia. Wcześniej jednak byliśmy świadkami ruchu wzrostowego (ab), w którym notowania wyznaczały coraz to nowe maksima.

Mając na uwadze powyższe, obecny spadek uznać można za korektę, która dotarła do pierwszego wsparcia w okolicach poziomu 111,00, gdzie znajduje się zniesienie 38,2% ruchu ab. Powrót kupujących na tym wsparciu dawałaby szansę na re-test tegorocznych maksimów przy 112,13.

Jeśli jednak sesja na wykresie dziennym zamknie się pod poziomem 111,00, może się okazać, że sprzedający bedą kierować kurs do kolejnej strefy wsparcia przy 110,51 – 110,36 (zniesienie 38,2% ruchu AB oraz 61,8% ruchu ab). Dopiero pokonanie tego obszaru zakwestionowałoby potencjał dalszych wzrostów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

USD/JPY - wykres dzienny - 10 kwietnia 2019
USD/JPY – wykres dzienny – 10 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here