Naga Markets
Kurs dolara i S&P 500 czeka na NFP. EUR/USD realizuje spadki
Marcin Kiepas, Tickmill

Notowania euro realizują zapowiadany od dawna scenariusz spadkowy, a para walutowa EUR/USD znajduje się coraz bliżej poziomu 1,16 USD, zauważa Marcin Kiepas, główny analityk Tickmill. W spojrzeniu na wykresy na początku tygodnia zwraca jednocześnie uwagę na korektę spadkową S&P 500. Dolar w poniedziałek co prawda traci, jednak przed piątkowym raportem z amerykańskiego rynku pracy sytuacja może dynamicznie się zmieniać.

  • Para walutowa EUR/USD testuje najniższe poziomy od drugiej połowy lipca i porusza się tuż nad poziomem 1,16 USD
  • Kontrakty terminowe na S&P 500 odbijają o 0,9% wykorzystując poniedziałkową słabość dolara
  • Najsilniejszy jak na razie jest kurs funta, który odbija do amerykańskiej waluty o ponad 0,4%.Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułKorekta czy powrót kryzysu? dr Przemysław Kwiecień
Następny artykułRopa WTI spada poniżej 40 dol. Popyt na paliwa poważnie zagrożony
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here