Naga MarketsCHF, Szwajcaria, ComparicNa kursie dolara do franka szwajcarskiego możemy w ostatnim czasie obserwować brak zdecydowanego kierunku. Kurs USD/CHF oscyluje okolicach parytetu, co chwilę znajdując się powyżej i poniżej poziomu 1,0000. Podczas dzisiejszej sesji dolar traci do franka szwajcarskiego 0,26%. Czego spodziewać się w kolejnych godzinach?


Sytuacja techniczna na wysokim interwale czasowym

Patrząc na kurs dolara do franka w szerokim ujęciu, można zauważyć, że parytet był w ostatnim czasie wielokrotnie wybijany, zarówno w górę jak i w dół. Aktualnie nie widać wyraźnego kierunku na tej parze walutowej. Myślę, że dopiero pokonanie poziomu 1,0100, lub 0,9900, mogłoby doprowadzić do większego ruchu trendowego. Należy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozstrzygnięcie sytuacji. Im dłużej kurs będzie się utrzymywał w trendzie horyzontalnym, tym silniejsze powinno być wybicie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto także wspomnieć o SNB, który na ostatnim posiedzeniu zwracał uwagę, na to, że posiada odpowiednie narzędzie pozwalające interweniować na rynku walutowym i w razie konieczności jest w stanie je użyć.

Zobacz także: Deutsche Bank: SNB może podwyższyć stopy procentowe już w 2019 roku

Kurs dolara do franka

Po godzinie 13:00 na USD/CHF możemy obserwować test poziomu parytetu od góry. W tej chwili reakcji popytu można spodziewać się właśnie przy 1,0000, lub nieco niżej – przy 0,9981, gdzie wypada dolne ograniczenie lokalnego układu 1:1. Jego zanegowanie, może doprowadzić do kolejnego ataku na okolice 0,9900.

Kurs dolara do frankaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here