Naga MarketsKurs dolara (EUR/USD) chwiejny przed wieczornym FED i nocnym wystąpieniem BidenaInwestorzy chyba nie mogą się zdecydować, co zrobić dalej. Obserwowane wczoraj i dzisiaj rano umocnienie dolara zaczyna być korygowane. Rentowności 10-letnich obligacji pozostają wysoko po wczorajszym wybiciu (1,63-1,64 proc.), ale kontynuacja tego ruchu będzie zależeć od interpretacji rynkowego przekazu z FED (godz. 20:00 komunikat i od godz. 20:30 konferencja prasowa Powella), oraz nocnego wystąpienia prezydenta Bidena – o wpływie tych wydarzeń szeroko pisałem we wpisach przed południem.

Kurs dolara zaczyna być korygowany

Indeksy na Wall Street nadal kręcą się wokół swoich maksimów, tym samym drugiej nogi, która mogłaby zdecydować o podbiciu dolara, dalej nie ma.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niezdecydowanie rynku dobrze widać po zachowaniu się EURUSD, który zakleszczył się w zakresie +/-1,2060 z dołu i +/-1,21 z góry. Wieczorne i nocne wydarzenia z USA mogą przyczynić się do podbicia zmienności i być może fałszywych naruszeń technicznych poziomów, co warto mieć na uwadze.

Wykres dzienny EURUSD

Niemniej w kilkunastogodzinnej perspektywie nadal bardziej preferowanym scenariuszem byłby mocniejszy dolar, a więc w przypadku EURUSD marsz w stronę 1,20 i być może niżej.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: polski zloty | bitcoin prognoza | biomed lublin cena akcji | akcje pkn | dax spekulant |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here