Zwitek banknotów dolara amerykańskiego (USD)Notowania pary walutowej USDPLN wzrosły wczoraj na chwilę powyżej 3,96 zł by następnie silnie spaść o -0,58 procent. W piątek kurs kontynuuje spadek i znajduje się już niedaleko kluczowego wsparcia. Czy dojdzie do odbicia w tym ważnym miejscu? Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,9080 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w piątek, 13 września 2019 roku.

  • Kurs dolara kontynuuje deprecjację
  • USD/PLN niedaleko ważnego wsparcia
Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,9080 zł dolar

Kurs euro, franka, dolara i funta – EBC tnie stopę procentową! | Co nowego u złotego? 13.09

#EBC 🏦🇪🇺 obniża stopę referencyjną do poziomu -0.5% ⬇️. Jednocześnie decyduje się na wznowienie programu luzowania ilościowego w wysokości 20 mld #EUR💶 miesięcznie. #EURPLN reaguje osłabieniem europejskiej waluty📉, a wzrost apetytu na ryzyko powoduje spadki franka szwajcarskiego. #CHFPLN w ciągu ostatniego tygodnia stracił ponad 5 groszy 〽️, co zapewne cieszy kredytobiorców z kredytem indeksowanym w #CHF 🇨🇭.

Publiée par Comparic24.TV sur Vendredi 13 septembre 2019

Kurs dolara z możliwym odbiciem

Kurs pary USD/PLN spada dziś o -0,30 procent i dotarł prawie do okrągłego wsparcia 3,9000, które tworzy konfluencję z wzrostową linią trendu. Układ tworzy silną zaporę dla sprzedających i może dojść do odreagowania wzrostowego w tym miejscu. Trwałe przebicie tego poziomu może nieco wyhamować trend wzrostowy, który trwa od początku lipca. Z drugiej strony jeśli kupujący zdołają przejąć inicjatywę może to oznaczać koniec korekty spadkowej.

Kurs dolara do złotego w piątek na interwale dziennym, źródło 13 9 19
Kurs dolara do złotego w piątek na interwale dziennym, źródło tradingview.com
Wsparcie Opór
3,9000 zł 3,9476 zł
3,8775 zł 4,0000 zł
3,8600 zł 4,0500 zł

Umowa handlowa zakończy wojnę USA-Chiny?

Wraz ze wzrostem presji w obawie przed globalną recesją administracja Donalda Trumpa coraz bardziej rozważa zawarcie chociaż tymczasowej umowy handlowej z Chinami. Dodatkowo zbliżają się wybory prezydenckie w USA, a przeciągający się konflikt nie podoba się wyborcom Trumpa. Wiele wskazuje na to, iż może dojść do tymczasowego złagodzenia konfliktu, choć wielu ekspertów podkreśla, że to tylko „kropla w morzu”.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here