Kurs dolara dociera do 3,76 PLN. USD/PLN wypełnia strukturę odbiciaKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas piątkowej sesji delikatnie cofa. Wcześniej jednak para walutowa USD/PLN bardzo ładnie przetestowała zakres długo wyczekiwanego poziomu 3,76 PLN. W tym momencie zatem korekty ruchu wzrostowego są wyczekiwane a rynek może ponownie cofnąć do zakresu najbliższych wsparć. Spójrzmy zatem na wykres H1 podczas dzisiejszej sesji, aby dowiedzieć się co dolar amerykański może wykonać podczas dzisiejszej sesji. 


Kurs dolara amerykańskiego dociera w końcu do zakresu 3,76 PLN – para USD/PLN na wykresie H1

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego dociera do zakresu 3,76 PLN
  • Obecnie para walutowa USD/PLN wykonuje korektę ruchu wzrostowego
  • Zdaje się jednak, że rynek może nadal podbijać podczas kolejnych sesji
  • Ustabilizowanie się jednak rynku w zakresie 3,73 – 3,70 PLN jest istotne

Patrząc podczas dzisiejszego ranka na wykres USD/PLN można czuć się w końcu usatysfakcjonowanym ruchem pary. Ta po kilku tygodniach zmagań z utrzymywaniem wsparcia oraz próbie wystosowania odpowiedniego ruchu wzrostowego w końcu testuje zakres 3,76 PLN. Opór ten był od dawna istotny dla rynku i nadal postrzegany być powinien w kategoriach oporu. Obecnie z kolei rynek ma szansę na cofnięcie ruchu do zakresu 3,73 – 3,70 PLN, gdzie znajdują się lokalne wsparcia dla dolara amerykańskiego względem polskiego złotego.

Podczas kolejnych sesji zatem warto skupić się na opisanej korekcie. Jeśli rynek faktycznie wygeneruje ruch spadkowy utrzymując się w opisanym zakresie – może to oznaczać, że obóz byków będzie mógł ponownie wystosować odpowiednią kontrę. Dla dalszych wzrostów ważnym jest jednak jak rynek ponownie zachowa się w momencie testu zakresu 3,76 PLN – czy będzie on cofał czy jednak strefa ta będzie mogła być przełamana.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 04.09.2020
Kurs dolara USDPLN H1 04.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here