Aktualny kurs dolara usd prognozy notowaniaKurs dolara amerykańskiego wobec dolara kanadyjskiego podczas czwartkowej sesji handlowej rośnie. Para USD/CAD oscyluje w momencie pisania analizy wokół poziomu 1,34650 – wcześniej jednak testując dolne ograniczenie boxa konsolidacyjnego. Zgodnie z omawianą poprzednio analizą, para USD/CAD testuje dolne ograniczenie po czym generuje znaczy impuls wzrostowy – dając okazję do relatywnie wąskiego wejścia w pozycje. Spójrzmy co w tym momencie dzieje się na wykresie H4.


Kurs dolara rośnie – para USD/CAD na wykresie H4

W tym momencie wyraźnie widać już w jaki sposób para USD/CAD zareagowała na omawiane poprzednio miejsca. Mowa oczywiście o dolnym ograniczeniu jakim jest poziom 1,33830 CAD. Kurs dolara wyraźnie odrobił z tego miejsca ostatni spadek znajdując się w tym momencie w bliskich okolicach górnego ograniczenia konsolidacji. Jednak w tym momencie jeśli obecna tendencja zostanie zachowana wówczas można będzie mówić już nie tylko o podejściu pod górne ograniczenie ale i możliwość jego wybicia.

Najbliższym istotny poziomem dla pary USD/CAD jest sfera 1,35300, która w tym momencie stanowi jednocześnie poziom docelowy dla obecnego impulsu wzrostowego. Nie oczekuje się osiągnięcia strefy jeszcze podczas dzisiejszej sesji handlowej, jednak zdaje się, że wraz z piątkową sesją cel może już zostać osiągnięty. Kurs dolara kanadyjskiego wyraźnie słabnie na korzyść obecnego układu.

wykres Kurs dolara USDCAD H4 23.05.2019
Kurs dolara USDCAD H4 23.05.2019

Negacją dalszych podejść ku górze byłby dopiero moment, w który para USD/CAD wybiła by dolne ograniczenia – co w chwili obecnej zdaje się naprawdę mało prawdopodobne. Gdyby jednak do takiego momentu doszło, to z całą pewnością oznaczać to będzie wyraźną zmianę rynkowego sentymentu a co za tym idzie – celem dla dalszych spadków byłby poziom 1,32900 CAD. Warto zatem obserwować obecną sytuację.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here