Naga MarketsKurs dolara do złotego po 4,2170 zł, euro kosztuje 4,55 zł, a funt 5,21 zł
Kurs złotego do głównych walut

Dziś o poranku polski złoty zniżkuje do funta, dolara, euro i franka. Zmienność na parach z polski złotym jest w ostatnich tygodniach bardzo niska. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w czwartek 7 maja.

Kurs dolara w górę, zyskuje 0,15% do złotego.

Na głównych parach walutowych z polski złotym dominuje w ostatnim czasie trend boczny. Złotówka porusza się w wąskim zakresie wahań w ujęciu do euro, dolara, franka czy funta. Takie zachowanie raczej nie zapowiada szybkiej zmiany sentymentu. Dziś, w czwartek do południa złoty traci do euro, franka, funta brytyjskiego i dolara amerykańskiego.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Wyhamowanie wzrostów na rynku akcji i spadki EURUSD

– Wczorajsze umocnienie się amerykańskiego dolara na globalnym rynku odbiło się wyraźnie na notowaniach także polskiego złotego. Notowania USD/PLN dotarły wczoraj do okolic 4,21, czyli do najwyższych poziomów od prawie dwóch tygodni – komentuje Dorota Sierakowska z DM BOŚ.

– Zwyżka wartości USD przyczyniła się także do przeceny agregatu BOSSAPLN. Wczoraj wartość tego indeksu spadła poniżej 84 pkt. i również sięgnęła najniższych poziomów od dwóch tygodni. Dzisiaj rano zniżka nie jest kontynuowana, ale nie widać również oznak siły polskiego złotego. Póki co notowania BOSSAPLN poruszają się w wąskiej konsolidacji blisko wczorajszego zamknięcia – dodaje analityk.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKursy walut: Dolar i funt silne w czwartek
Następny artykułCo dalej z ropą naftową? Historyczna zmienność na rynku surowców
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here