Naga MarketsKurs dolara do złotego po 4,1730 zł, euro kosztuje 4,5450 zł, a funt 5,1950 zł
Kurs złotego do głównych walut

Dziś o poranku polski złoty traci najmocniej do funta (0,3%) i dolara, z kolei do euro i franka jest notowany płasko. Zmienność na parach z polski złotym jest w ostatnich tygodniach bardzo niska. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD we wtorek 5 maja.

Kurs dolara w górę, zyskuje 0,2% do złotego, rośnie także funt. Euro i frank stabilnie

W ostatnim czasie na parach walutowych z polski złotym dominuje trend boczny. Złotówka porusza się w wąskim zakresie wahań w ujęciu do innych głównych walut takich jak euro, dolar, frank czy funt. Niestety takie zachowanie raczej nie zapowiada szybkiej zmiany sentymentu. Dziś, we wtorek o poranku złoty traci do funta brytyjskiego i dolara amerykańskiego, z kolei kursy EURPLN i CHFPLN znajdują się w rejonach punktu odniesienia.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Spadki na EURUSD i solidna wyprzedaż indeksów w Europie

– Wtorkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi bardziej znaczących ruchów – ani na eurodolarze (1,09 USD) ani na wycenach par powiązanych z PLN. Widoczne jest lekkie podbicie nastrojów po poniedziałkowym pesymizmie. PLN kwotowany jest następująco: 4,5446 PLN za euro, 4,1662 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,3150 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,1919 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1.516% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here