Naga MarketsKurs dolara do euro 10 października EURUSDJak mówią analitycy z UOB Group, kurs dolara do jena USDJPY może mieć problem z dalszymi wzrostami w najbliższym czasie. Podczas dzisiejszej sesji obserwujemy nieznaczne spadki, który zostały zainicjowane decyzją BoJ w sprawie stóp procentowych, pomimo utrzymania ich poziomu na dotychczasowym poziomie, kurs dolara do jena ruszył około 25 pipsów w dół. Dziś, we wtorek 21 stycznia para walutowa znajduje się pryz okrągłym poziomie 110 USD. 


Kurs USDJPY będzie miał problem z wyjściem powyżej 100,70 USD

Spojrzenie na najbliższe 24 godziny: “Nasze oczekiwania co do wczorajszego “handlu w konsolidacji” na kursie USD do jena nie były błędne, mimo że obserwowany zakres 110.02/110.21 był węższy niż nasz oczekiwany – 110.00/110.35″. Wskaźniki techniczne pozostają w większości neutralne, a USD może na razie nadal utrzymywać się w ruchu bocznym. Oczekiwany zakres na dzisiaj to 110.00/110.35.”

Perspektywa 1 do 3 tygodni: “Po przełamaniu kluczowego oporu 109,75 na początku zeszłego tygodnia, wzrosty USD był stosunkowo skromne, ponieważ kurs USDJPY zaledwie dotknął poziom 110,28 w ostatni piątek. Pomimo braku przyspieszenia po przełamaniu ważnego oporu, ryzyko ruchu w górę wciąż istnieje. Niemniej brak reakcji sugeruje, że perspektywa trwałego wzrostu powyżej kolejnego silnego oporu na poziomie 110,67 nie jest wysoka. Z drugiej strony, o większych spadkach będzie można myśleć dopiero w momencie zejścia ceny poniżej poziomu 109,45”.

Zobacz także: Chiny gotowe na podpisanie fazy pierwszej umowy handlowej

Wykres dolara do jena USDJPY

Para walutowa USDJPY ma problem z dalszymi wzrostami. Po dzisiejszej decyzji Banku Japonii w sprawie stóp procentowych mogliśmy obserwować spadki na około 25 pipsów, niemniej ruch jest niwelowany w pierwszej połowie sesji europejskiej. Gdyby przecena przybrała na sile, kluczowym wsparciem powinna być strefa przy 109,65, gdzie znajdują się wcześniejsze reakcje ceny. Z kolei wyjście poniżej, skutkowałoby nawet zejściem w kierunku dolnego ograniczenia okładu Overbalance. Najbliższym oporem pozostaje strefa przy 110,60, gdzie znajduje się mierzenie 78,6% ostatniej fali spadkowej.

Wykres dolara do jena
USDJPY interwał D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here