Naga MarketsKurs dolara do jena USDJPYKurs dolara do jena dotarł w nocy do kluczowego poziomu oporu, jeśli zostanie on utrzymany, większe spadki mogą mieć miejsce. Aktualnie kurs USDJPY wynosi  107,90.


Kurs dolara do jena USDJPY z szansą na spadki

Kurs dolara do jena USDJPY dotarł dziś w nocy do kluczowej strefy oporowej. Za pierwszy test można też w zasadzie uznać piątkowy wystrzał w górę. Niemniej tak długo jak kurs broni poziomu 108,00, istnieje szansa na kontynuację tendencji spadkowej, z jaką mamy do czynienia od 10 lipca. Dopiero wyjście ceny powyżej strefy zaznaczonej kolorem fioletowym zmieni układ sił na wykresie. Strefa podażowa wynika z górnego ograniczenia układu Overbalance, czyli największej korekty na całym ostatnim ruchu spadkowym.

kurs dolara do jena USDJPY

Jeśli chodzi o niższy przedział czasowy – H1, należy także wziąć pod uwagę lokalny układ 1:1, który został zaznaczony kolorem czerwonym. Jeśli dojdzie do wybicia dołem poziomu 107,79, większy ruch spadkowy ma szansę się pojawić. Wtedy też dojdzie do zanegowania lokalnej tendencji wzrostowej i będzie istniała szansa na realizację dużego układu Overbalance, który został wyznaczony na wyższym interwale czasowym.

kurs dolara do jena USDJPY


Dom Maklerski Royal założony został w 2006 roku przez elitarny zespół doświadczonych traderów i specjalistów od finansów chcących dostarczyć traderom to, czego najbardziej potrzebują do handlu. Mowa tu o optymalnych warunkach transakcyjnych, indywidualnie dopasowanych usługach brokerskich oraz ścisłej opieki nad klientem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here