Naga MarketscommerzbankJak twierdzą analitycy z Commerzbank, kurs dolara do franka szwajcarskiego ma szansę na wzrosty. Karen Jones, kierownik zespołu analitycznego twierdzi, że para USDCHF wciąż wygląda pro wzrostowo, tak długo jak kurs znajduje się powyżej poziomu 0,9963.


Kurs dolara do franka ma szansę na spadki wg Commerzbank

“Pomimo ostatniego odbicia, rynek USDCHF znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. W szerokim ujęciu należy wziąć pod uwagę wsparcie zlokalizowane przy 0,9844. Jeżeli doszłoby do jego pokonania, należy się skupić na poziomie 0,9799, gdzie znajduje się kolejne ważne wsparcie. Z kolei jego pokonanie mogłoby doprowadzić nawet do zejścia w kierunku 0,9716/0,9659, gdzie znajdując się minima z sierpnia tego roku”

Zobacz także: Nie będzie porozumienia handlowego w tym roku jak twierdzi Reuters

Sytuacja techniczna na kursie franka USDCHF

Patrząc technicznie na szeroki przedział czasowy – D1, kurs CHFPLN wpadł w konsolidację. Aktualnie można wyznaczyć linię po lokalnych szczytach i dołkach. Wybicie dołem może przyczynić się do przyspieszenia ruchu spadkowego. Z kolei pokonanie górnego ograniczenia, powinno doprowadzić do testu kluczowego oporu zlokalizowanego przy okrągłym poziomie 1,0000. Dopiero jego ewentualne wybicie mogłoby zmienić tendencję na parze walutowej USDCHF.

Wykres USDCHF
USDCHF interwał D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here