Podczas piątkowej z kolei sesji handlowej – jej wczesnych bardzo godzinach widać, że rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zdecydowanie nadal nie wykazuje konkretnych tendencji. W tym momencie patrząc na rynek pary walutowej USD/PLN widać, że ten dalej schodzi, jednak bez większego przekonania. W tym momencie dolar amerykański wobec złotego testuje zakres nieco niższy – 3,7190 PLN. Warto przyjrzeć się wykresowi H4 aby ustalić najważniejsze strefy intraday i nie tylko dla dolara amerykańskiego.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pokazuje na wykresie delikatne zejście
  • Rynek cofa bardzo nieznacznie, nadal stawiając pytanie czy target zostanie przetestowany
  • Zdaje się, że dolar amerykański może przez to chcieć powiedzieć, że utrzymanie tego zakresu jest możliwe
  • Warto zatem obserwować zachowanie pary walutowej USD/PLN w kolejnych sesjach

Kurs dolara amerykańskiego nieznacznie cofa – co dalej z parą USD/PLN?

Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas piątkowej tym razem sesji niewiele zmienił się od wczorajszego postrzegania rynku. Ten co prawda nieznacznie spada i testuje zakres 3,7190 PLN, jednak nadal nie jest to zejście wskazujące na mocniejsze układy korekcyjne a raczej świadczy to o teście średniej i możliwym utrzymaniu się w zasięgu obecnego ruchu. Podczas ostatnich kilu sesji jednak rynek ewidentnie wyhamował i nie wykazuje mocniejszej tendencji spadkowej – oscyluje on między zakresem 2 groszy i choć nadal zejście może się pojawić, to ryzyko odbicia rośnie z każdym dniem, gdy wykres nadal utrzymuje się dokładnie w tym samym zakresie.

Ważnym będzie jednak w jaki sposób dolar amerykański zachowa się przy średniej kroczącej widocznej na załączonym wykresie. Jej przełamanie może dać dopiero silniejsze momentum.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 22.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 22.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here