Naga Markets

Kurs dolara bez większych zmianPiątek nie przyniósł większych zmian w obrazie dolara. Handel na giełdzie w USA jest skrócony i w zasadzie aktywność na wielu klasach aktywów powróci dopiero w przyszłym tygodniu wraz z publikacjami makro z USA – maraton zacznie się od wtorku wraz z odczytem indeksu zaufania konsumentów Conference Board.

Kurs dolara pozostaje stabilny

Rynek będzie szukał pretekstów dla “gołębiego’ zwrotu w polityce FED, czyli po prostu będzie liczył na słabsze odczyty makro.

Na tygodniowym ujęciu koszyka FUSD widać, że w nowym tygodniu może dojść do testowania wsparcia z poprzedniego tygodnia przy 105,15 pkt.

Wykres tygodniowy FUSD
Wykres tygodniowy FUSD

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB
Poprzedni artykułS&P 500 ponad 4000 pkt. Byki rządzą na Wall Street
Następny artykułGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 25 listopada 2022 r.
Główny analityk walutowy w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. Ekspert w dziedzinie tematyki związanej z rynkiem FX – swoje długoletnie doświadczenie zdobywał pracując w czołowych domach maklerskich w Polsce (z DM BOŚ związany od 2009 r.), prywatnie inwestor giełdowy (choć z przerwami) od 1994 r. Zdobywca szeregu nagród na najlepiej typującego analityka (Puls Biznesu), ceniony komentator bieżących wydarzeń w ogólnopolskich mediach. W DM BOŚ publikuje cykliczne raporty dotyczące sytuacji rynkowej (m.in. Tygodnik FX), prowadzi też cotygodniowe, poniedziałkowe webinary dla klientów biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here