Naga MarketsKurs dolara będzie zyskiwał do głównych walut, oprócz jena - Credit SuisseAnalitycy Credit Suisse (CS) przyjrzeli się głównym parom tzw. majorsom pod kątem technicznym. Oczekują teraz, że dolar amerykański zapewni dalsze zyski w stosunku do głównych walut z wyjątkiem jena japońskiego (USD/JPY)

Kurs EUR/USD oraz USD/JPY z potencjałem do spadków  

Kurs euro do dolara narażony jest na spadek do 1,17 USD, a potencjalnie nawet do 1,15 USD. Credit Suisse uważa jednak, że zamknięcie seji powyżej 1,1770 wskazywałoby na potencjał do krótkoterminowego wytchnienia.— Nadal wypatrujemy tutaj [EUR/USD] wyraźnego wybicia w dół, które sugerowałoby ukończenie szczytu dużej formacji „głowy i ramion”, aby zaznaczyć ważną zmianę trendu na spadkowy – wskazuje CS.

Kurs dolara do jena (USD/JPY) osunął się do dołka tuż ponad poziomem 109,00 JPY, zanim doszło do odreagowania.

— Chociaż na razie odreagowanie się utrzymuje, jest ono postrzegane jako tymczasowe utrzymanie przed wyraźnym wybiciem ze wsparciem, które jest następnie widoczne na 108,57 w drodze do 108,35/19 – sugeruje Credit Suisse.

Analitycy są zdania, że jedynie powrót notowań ponad poziom 110,35 JPY zagroziłby ogólnemu ruchowi spadkowemu.

Sprawdź ofertę licencjonowanego i regulowanego brokera XM posiadającego w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych
Sprawdź warunki brokera.

Dolar vs funt i frank

Bank jest nieznacznie byczo nastawiony do pary walutowej USD/CHF.
— Opór jest widoczny przy 0,9217, a następnie przy 0,9241. Najbliższe wsparcia wypada na poziomie 0,9162/60 – wskazuje CS.

Kurs funta do dolara (GBP/USD) pozostał pod presją i odnotował we wtorek 5-miesięczne minima poniżej 1,3580. Według Credit Suisse, para musi odzyskać poziom 1,3650, aby uniknąć średnioterminowego trendu spadkowego i dalszych strat do 1,3520.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro usd | ciech kurs | notowania lpp | akcje pkn orlen prognozy | intercars notowania | kurs usd online | notowania nasdaq |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here