Naga MarketsKurs dolara australijskiego przerwie spadkową serię? AUD/NZD trafia na wsparcieKurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego osuwał się przez ostanie 5 sesji z rzędu. Spadek notowań pary walutowej AUD/NZD nastąpił po nieudanym ataku na kluczowy obszar oporu. Zamiast kontynuacji trendu wzrostowego doszło do odbicia i cena ponownie znalazła się w strefie wsparcia. Dziś obserwujemy oznaki odbicia, które dają szansę na ruch wzrostowy w kolejnych dniach, o ile wsparcie wytrzyma.

  • Notowania AUD/NZD nie zdołały ostatnio pokonać oporu przy 1,0820
  • Niedźwiedzie natrafiły na wsparcie przy 1,0640
  • Dzisiejszy wzrost daje szansę na ponowny ruch w kierunku najbliższego oporu

Długi knot świecy z wykresu dziennego AUD/NZD

Notowania pary walutowej AUD/NZD wyznaczyły dołek w drugiej połowie marca br. Byki szybko odrobiły straty z pierwszej połowy miesiąca i pognały dalej na północ.

Istotny opór znalazł się dopiero w okolicach 1,0820, gdzie cena po raz pierwszy odbiła w drugiej połowie maja. Obszar ten stanowił także bardzo ważną strefę oporu od września do listopada 2019 roku.

Kolejne odbicie od oporu miało miejsce w pierwszym tygodniu obecnego miesiąca. Spadki zaprowadziły notowania do wspomnianego na wstępie wsparcia w okolicach 1,0640. Właśnie ten poziom testowany był podczas wczorajszej sesji.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
Wykres dzienny pary walutowej AUD/NZD

Jak widać na wykresie dziennym AUDNZD powyżej, wczorajsza świeca ma niewielki korpus i długi dolny cień pozytywnie testujący wsparcie. Dziś natomiast kurs wybił się na nowe maksima w tym tygodniu.

Opisana wyżej akcja cenowa wskazuje na potencjał do odbicia, a koncepcję tę wspiera dominujący trend wzrostowy. Najbliższe opór w przypadku realizacji byczego scenariusza znajdziemy w pobliżu 1,0820.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here