Kurs dolara australijskiego podczas wtorkowej sesji handlowej oscyluje wokół poziomu 0.68500 USD. Para z dolarem amerykańskim (AUDUSD) zyskuje w przeciągu jednej sesji broniąc ostatnie wsparcie cenowe, usytuowane na strefie 0.68280 USD. W tym momencie sekwencja spadkowa pary została odsunięta na tor boczny, a jeśli w ciągu najbliższych godzin dzisiejszej sesji handlowej dojdzie do skutecznego testu zakresu ceny uśrednionej – wówczas para potwierdzi utworzenie wsparcia sekwencyjnego dla dalszych wzrostów. Warto zatem obserwować obecną sytuację na wykresie H1 pary AUDUSD.


Kurs dolara australijskiego zmienia sekwencję – para AUDUSD na wykresie H1

  • Kurs pary AUDUSD zmienia sekwencję na korzyść pozycji długich,
  • Zanim jednak para wygeneruje sygnał wzrostowy – oczekuje się testu wsparcia,
  • Po udanym teście oczekuje się, że para będzie w stanie osiągnąć target na poziomie 0.68765 USD.

Kurs pary AUDUSD w przeciągu dnia zanegował dalsze spadki – które mogły jedną falą rozpędzić się nawet do poziomów z początku trwającego miesiąca. W tym momencie ponowne wybicie poziomu wsparcia 0.68285 USD sprawia, że para traktowana powinna być jako waluta pod presją zakupową. Jedyne co w obecnym stanie pozostaje do pełni pewności to ponowny test poziomu wsparcia, przy którym obecnie przebiega również zakres ceny docelowej. Dobrze widoczne jest to na wykresie H1 pary – z przedstawionego poniżej wykresu pary.

To sprawia, że para może wygenerować sygnał wzrostowy, jeśli najbliższe godziny handlu potwierdzą obecnie budującą się sekwencję wzrostową. Warto zatem obserwować wykres w celu poszukania odpowiedniego testu wsparcia – tak, jak zostało to przedstawione na poniższym wykresie pary AUDUSD. Jeśli dojdzie do udanego testu wówczas pozycje typu long cel swój będą miały na strefie lub okolicach poziomu 0.68765 USD.

wykres AUDUSD H1 29.10.2019
AUDUSD H1 29.10.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here