kurs euro, dolara, funta i frankaKurs dolara australijskiego podczas czwartkowej sesji handlowej wobec dolara amerykańskiego wykazuje tendencje odrabiające ostatnie spadki. Para AUDUSD oscylująca wokół poziomu 0.67560 USD odbija od najbliższego wsparcia cenowego, jednak nie wydaje się jeszcze, aby była w stanie przerwać negatywny sentyment trwając praktycznie od połowy września. Inwestorzy walutowi mogą zatem nadal patrzeć na parę przez pryzmat sekwencji spadkowej, która nadal pozostaje utrzymana. Kwestią najważniejszą w tym momencie pozostaje jedynie dobranie odpowiedniego momentu do dalszego szukania pozycji typu short. Spójrzmy zatem na wykres H1 pary AUDUSD.


Kurs dolara australijskiego nadal odczuwa presję podażową – para AUDUSD na wykresie H1

  • Para AUDUSD nadal pozostaje pod presją sprzedażową,
  • Oczekuje się, że taki stan utrzyma się na wykresie w ciągu najbliższych sesji,
  • Celem dla pary dla dalszych spadków może być nawet poziom 0.67170 USD.

W kwestii pary AUDUSD nie zmieniło się wiele przez ostatnich kilka sesji handlowych. Tak naprawę – nie zmieniło się nic, poza poziomami, jakie odwiedza para. Nadal kurs dolara australijskiego pozostaje pod presją spadków wobec dolara amerykańskiego, co wyraźnie widać po wykresie H1. Budująca się sekwencja spadkowa dotychczas nie została zanegowana ani razu, choć przez krótką chwilę para była naprawdę blisko takiego stanu rzeczy.

W tym momencie jednak widać, że spadki mają się na parze bardzo dobrze, a warto skupić się dalej na wyszukaniu potencjalnego miejsca do dalszej dystrybucji. W obecnym układzie – biorąc pod uwagę korektę, która pojawiła się podczas ostatniej sesji widać, że dobrym poziomem – lub potencjalnym poziomem do dobierana pozycji typu short może okazać się zakres cenowy 0.67740 USD – 0.67836 USD zaznaczony na poniższym wykresie pary. Są to poziomy wynikające ze strefy oporowej oraz wielkości ostatniej korekty. Celem dla pary na dalsze rozdanie może być poziom 0.67170 USD.

wykres Kurs dolara australijskiego AUDUSD H1 26.09.2019
Kurs dolara australijskiego AUDUSD H1 26.09.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here