Naga MarketsKurs dolara australijskiego (AUDUSD) umacnia się. Czas na atak 0.69300 USD?Kurs dolara australijskiego podczas czwartkowej sesji handlowej kontynuuje to, co rozpoczęte zostało przed kilkoma sesjami. Wzrosty względem dolara amerykańskiego w tym momencie przekraczają już standardową korektę ostatnich spadków – i zdaje się, że mamy już do czynienia z nowym impulsem wzrostowym na parze AUDUSD. Jeśli faktycznie ten sentyment ma zostać utrzymany, wówczas celem będzie zakres 0.69200 USD – 0.69300 USD. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary AUDUSD.


Kurs dolara australijskiego umacnia się względem dolara amerykańskiego – wykres AUDUSD na H4

  • Para AUDUSD kontynuuje wzrosty
  • Silne podejścia sugerują możliwość utrzymania się obecnego sentymentu,
  • Wcześniej jednak oczekiwane będą korekty na parze w celu ponownej re-akumulacji,
  • Celem dla pary mogą okazać się ostatnie szczyty, które jeszcze do niedawna zepchnęły wykres ponad 170 pipsów niżej.

Kurs dolara australijskiego podczas kolejnej sesji tygodnia kontynuuje mocne wzrosty względem dolara amerykańskiego. W tym momencie zdaje się, że dalsze wzrosty powinny mieć miejsce – ponieważ struktura, która zainicjowana została przed paroma dniami nadal jest podtrzymywana i nadal wykazuje silne tendencje wzrostowe. W tym momencie inwestorzy walutowi przyglądają się jednak potencjalnym miejscom na wykresie, gdzie dołączyć można będzie do dalszych wzrostów na parze AUDUSD.

wykres Kurs dolara australijskiego AUDUSD H4 12.12.2019
Kurs dolara australijskiego AUDUSD H4 12.12.2019

Zdaje się, że takim miejscem mógłby być poziom – czy może strefa 0.68500 USD, która stanowi nadal układ wspierający dalsze wzrosty na parze. Celem dla pary mógłby okazać się następnie poziom górnych ograniczeń – które wytworzone zostały poprzez utworzenie szczytu, który dotychczas zepchnął wykres około 170 pipsów niżej. Strefa ta została oznaczona na powyższym wykresie wraz z miejscem do potencjalnej re-akumulacji pozycji typu long.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here