Naga MarketsKurs dolara australijskiego (AUDNZD) ponownie zaatakuje opór konsolidacji?Minęły zaledwie 4 dni od czasu, kiedy po raz ostatni analizowałem kurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego, a sporo się działo. Notowania AUDNZD znajdują się jednak niemal w tym samym miejscu. Co może wydarzyć się w najbliższym czasie?

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Jeszcze w poniedziałek, cena na wykresie 4-godzinnym AUDNZD poruszała się w około 150-pipsowej konsolidacji, blisko jej górnego ograniczenia przy 1,0457. Opór ten udało się przełamać we wtorek i wydawało się, że cena będzie dalej zmierzać do kolejnej istotnej strefy pod 1,0534.

Jenak plany pokrzyżował Bank Rezerw Nowej Zelandii, którego decyzja ws. stóp procentowych i polityki monetarnej doprowadziła do wyprzedaży. W rezultacie cały impuls wzrostowy został zniesiony, a wsparcie znalazło się w okolicach 1,0404.

Obecnie cena odbija od wspomnianego wyżej wsparcia i ponownie kieruje się do strefy przy 1,0457. Pozostaje czekać i zobaczyć, czy obszar ten będzie miał jeszcze jakieś znaczenie. Jeśli tak, powrót do 1,0404 nie powinien być zaskoczeniem.

W przypadku pokonania oporu, kurs dolara australijskiego może przetestować w przyszłym tygodniu szczyt przy 1,0503. Kolejny cel wypada w okolicach 1,0534.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny pary walutowej AUDNZD - 14 lutego 2020 r.
Wykres 4-godzinny pary walutowej AUDNZD – 14 lutego 2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here