Naga MarketsKurs dolara australijskiego (AUD/JPY) wzrósł o 2,45 proc. Co dalej z notowaniami?Po kilku tygodniach ruchu bocznego, wzrost kurs dolara australijskiego do franka w ubiegłym tygodniu zapewnił wybicie zgodne z panującym trendem. Kontynuacja trendu wzrostowego zachęca do poszukiwania okazji zakupowych. Gdzie można ich wypatrywać na parze walutowej AUD/JPY?

  • Dolar australijski do jena wzrósł w ubiegłym tygodniu o prawie 2,5 proc.
  • Wybicie kluczowego oporu wskazuje na kontynuację trendu

AUD/JPY kontynuuje trend wzrostowy

Notowania pary walutowej AUD/JPY pokonały w ubiegłym tygodniu kluczowy opór przy 76,50. Strefa ta tylko w tym roku trzykrotnie powstrzymywała kupujących przed dalszą ekspansją.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Po wybiciu, kurs dolara australijskiego do jena szybko dotarł do kolejnej bariery przy 77,90, która odgrywała ważną rolę w I poł. 2019 roku. Jednakże, obowiązujący obecnie trend sprzyja kupującym, a zatem raczej nie warto skłaniać się do sprzedaży na tym oporze.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
AUD/JPY - wykres dzienny
AUD/JPY – wykres dzienny

Zamiast tego, traderzy mogą poczekać na korektą, najlepiej do przełamanego oporu przy 76,50, który obecnie działa jako wsparcie. Ewentualny sygnał zakupowy, np. z price action w okolicach tego poziomu dawałby szasnę na dołączenie do trendu.

Jeśli natomiast dojdzie do skutecznego wybicia obszaru przy 77,90 – 78,00 bez większego cofnięcia, kolejny cel dla byków stanowić może opór przy 80,00 – 80,60.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here