Symbole różnych walut w okręgach w tym euro EUR jen JPY dolar USDPodczas wtorkowej sesji możemy obserwować umiarkowaną zmienność. Aktualnie kurs euro do dolara amerykańskiego kształtuje się na poziomie 1,1276, co odpowiada wzrostowi na 0,16%. W przypadku AUD/USD ruch w górę jest silniejszy, dolar australijski (AUD) zyskuje 0,27% w stosunku do dolara amerykańskiego (USD). Aktualnie kurs wynosi 0,7146.


Możliwe wybicie górą na AUD/USD

Para walutowa AUD/USD ma przed sobą szansę na wybicie górą z konsolidacji. Notowania dolara australijskiego zbliżają się do 200 sesyjnej średniej kroczącej. jeżeli dojdzie do jej wybicia, spodziewałbym się przyspieszenia ruchu wzrostowego. Średnia pokrywa się z linią poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach.

Na niższym przedziale czasowym widać w ostatnim czasie przewagę kupujących. Dziś na AUD/USD doszło do wybicia oporu przy kursie 0,7130. Jeżeli cena wróci i przetestuje poziom od drugiej strony, może to być dobre miejsce do dołączenia do potencjalnych wzrostów.

kurs dolara australijskiego

EUR/USD realizuje scenariusz poranka

W porannej analizie wskazywałem na możliwe wzrosty na parze walutowej EUR/USD. Kurs euro do dolara zgodnie z oczekiwaniami utrzymał się powyżej poziomu 1,1250. Cały czas celem dla kupujących powinien być poziom 1,1330.

kurs euro do dolara

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here