Symbole różnych walut w okręgach w tym euro EUR jen JPY dolar USDPodczas wtorkowej sesji możemy obserwować umiarkowaną zmienność. Aktualnie kurs euro do dolara amerykańskiego kształtuje się na poziomie 1,1276, co odpowiada wzrostowi na 0,16%. W przypadku AUD/USD ruch w górę jest silniejszy, dolar australijski (AUD) zyskuje 0,27% w stosunku do dolara amerykańskiego (USD). Aktualnie kurs wynosi 0,7146.


Możliwe wybicie górą na AUD/USD

Para walutowa AUD/USD ma przed sobą szansę na wybicie górą z konsolidacji. Notowania dolara australijskiego zbliżają się do 200 sesyjnej średniej kroczącej. jeżeli dojdzie do jej wybicia, spodziewałbym się przyspieszenia ruchu wzrostowego. Średnia pokrywa się z linią poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach.

Na niższym przedziale czasowym widać w ostatnim czasie przewagę kupujących. Dziś na AUD/USD doszło do wybicia oporu przy kursie 0,7130. Jeżeli cena wróci i przetestuje poziom od drugiej strony, może to być dobre miejsce do dołączenia do potencjalnych wzrostów.

kurs dolara australijskiego

EUR/USD realizuje scenariusz poranka

W porannej analizie wskazywałem na możliwe wzrosty na parze walutowej EUR/USD. Kurs euro do dolara zgodnie z oczekiwaniami utrzymał się powyżej poziomu 1,1250. Cały czas celem dla kupujących powinien być poziom 1,1330.

kurs euro do dolara

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here