Naga MarketsKurs dolara (AUD/USD) spadnie, uważa Westpac i Commerzbank. Mizuho jest innego zdaniaAnalitycy Westpac spodziewają się spadku notowań AUD/USD, podobnie jak Karen Jones z Commerzbank. Z kolei bank Mizuho wskazuje na potencjał do wzrostów. Przyjrzyjmy się bliżej tym krótkoterminowym prognozom. 

Kurs dolara australijskiego (AUD/USD) oczami dużych banków

Pozytywny sentyment do ryzyka skierował notowania AUD/USD w górę, w kierunku kluczowych średnich kroczących na poziomie 0,7435/50. — Przełamanie tych poziomów mogłoby zakwestionować nasze krótkoterminowe niedźwiedzie prognozy – wskazuje Westpac.Analitycy dostrzegają delikatne odbicie na rynku towarowym, ale nadal uznają niedawną słabość za negatywną dla AUD. Westpac uważa, że wsparcie dla rentowności powinno nadal słabnąć, co sugeruje, że może dojść do spadku AUD/USD w kierunku regionu przy 0,7300/50.

Karen Jones z Commerzbank widzi gotowość Aussie do spotkania z 55-dniową średnią na poziomie 0,7360 USD. Wybicie w dół otworzyłoby drogę do bazy kanału przy 0,7241, a następnie w kierunku dołka z 29 września przy 0,7171.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Z kolei Mizuho bank dostrzega szansę ruchu na północ. Najbliższy cel według analityków tego banku stanowi 200-dniowa średnia, jej wybicie otworzy drogę w kierunku strefy przy 0,76 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kuna chorwacka kurs | forint pln | polski zloty | akcje pkp cargo | kurs lewa prognozy 2021 | polenergia kurs akcji | ropa forum |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here