Naga MarketsOstatnie dni notowań AUDUSD upływają pod znakiem jednej ceny 0.7180. Ilość szczytów, która nagromadziła się w tym miejscu, zmusza do założenia, że podaż ma jakieś plany co do przyszłości AUD.

Kurs dolara (AUD/USD) w impasie

Długoterminowa średnia krocząca MA200 (czerwona linia) jasno wskazuje na trend wzrostowy. Dokładnie takie same wnioski płyną z analizy przyspieszonej linii trendu, gdzie dołek 0.7100 jest jednym z ostatnich, na którym można wesprzeć to narzędzie analizy kierunku ruchu ceny.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bezpośrednie porównanie korekt kierunkowym zniesienim Fibonacciego, także wskazuje na to miejsce jako kluczowe wsparcie.

Można wiec odnieść wrażenie, że notowania AUDUSD znalazły się w małym impasie. Jednak strona nadal wierzy w umocnienie dolara australijskiego, a posiadacze krótkich pozycji powoli, ale skutecznie wyhamowują tę tendencję.

Aby wzrosty były możliwe, to trwający od miesiąca ruch boczny, musi zostać przełamany, jedną z pierwszych przeszkód jest opór 0.7180. Uwzględniając jego znaczenie, to można oczekiwać, że popyt zaznaczy swoją dominację dużą świecą marubozu, Alternatywa to spadki poniżej 0.7100. W takim przypadku okolice 0.6910 będą kolejnym wsparciem, dla korekty w nowym trendzie.

Wskaźniki znajdujące się pod wykresem powoli, ale systematycznie wspierają wariant deprecjacji AUD, brakuje tylko potwierdzenia na samym wykresie senny.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here