Naga MarketsDolar australijski wspina się na kolejne poziomy jak po drabinie, aby umocnić się w relacji do AUD. Zadanie to może okazać się bardzo trudne w kolejnych dniach. Wynika to z górnego ograniczenia, jakim jest cena 76.50. W ostatnich kilkunastu miesiącach notowania AUDJPY znajdowały się powyżej niebieskiej linii tylko okazjonalnie, testując opór.
Każdorazowo cena zamknięcie dziennej świecy znajduje się poniżej, co dowodzi, że podaż ma poważne plany co do obrony tego miejsca.

Dolar australijski wspina się na kolejne poziomy

Jeżeli fala spadkowa z pierwszego kwartału tego roku jest impulsem spadkowym (zaznaczona kolorem szarym), to ostatnie dni są próba utrzymania notowań AUD poniżej tego kluczowego miejsca. Dopiero pokonanie 76.50, pozwoliłoby na jednoznaczne potwierdzenie zakończenia trendu spadkowego trwającego od 2017 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskaźnik MACD znacząco wyhamował tworzenie kolejnych wzrostowych słupków, ale pozostaje w zakresie dodatnich liczb. Wskazuje to na słabość wzrostów, ale nie musi potwierdzać rosnącej siły podaży. Dopiero przełamanie wartości „zero” dałoby przyzwolenie na skierowanie wzroku na południe.

Oscylator relatywnej siły znajduje się w neutralnej strefie, po tym, jak opuścił obszar wykupienia. Ostatnie szczyty daje opisać się linią spadkową, co należy traktować jako zaproszenie do spadków. Zapewne obrona oporu 76.50 mocno się do tego przyczyniła. Po jego pokonaniu funkcję oporu będzie pełniła cena 80.00.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here