Kurs dolara atakuje 3,72 PLN. USD/PLN generuje ruch zgodnie z oczekiwanamiNotowania dolara amerykańskiego podczas kolejnej sesji tygodnia pokazują, że faktycznie rynek odbija. Zgodnie z oczekiwaniami para walutowa USD/PLN powinna wykonać ruch do zakresu 3,75 PLN – 3,77 PLN podczas kolejnych sesji i wszystko póki co wskazuje na możliwość realizacji tego układu. Warto zatem podczas kolejnych sesji przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego nadal buduje układ wzrostowy
  • Choć rynek powoli zbiera się do wzrostów, to zakresy oczekiwane mogą być zrealizowane
  • W tym momencie para walutowa USD/PLN oczekuje na kolejny pretekst do wzrostu
  • Poziomami docelowymi nadal zakresy 3,75 PLN oraz nieco wyższy poziom 3,77 PLN

Dolar amerykański z potencjałem kolejnych 5 groszy wzrostu – para USD/PLN na wykresie H4

Rozpoczyna się powoli wtorkowa sesja handlowa, kiedy to widzimy już jak dolar amerykański buduje strukturę wzrostową zgodnie z oczekiwaniami. Zdaje się, że para walutowa USD/PLN może podciągnąć jeszcze kurs w kolejnych dniach – jednak jeśli w pomiędzy czasie wystąpi korekta, warto będzie przyglądać się, czy nie da to szansy na dołączenie do potencjalnego ruchu wzrostowego. Wykres w tym momencie zbudował sobie istotniejsze wsparcie cenowe na zakresie 3,69 PLN, i to właśnie ten poziom powinien być broniony podczas kolejnych sesji.

Warto zwrócić uwagę również na fakt, że podczas dzisiejszej sesji występuje dość sporo danych dla amerykańskiego rynku, co również może mieć realny wpływ na zachowanie się pary walutowej USD/PLN. Dlatego od godziny 13:00 dobrze będzie ostrożniej podchodzić do handlu na parze – choć wydaje się, że dane mogą raczej wspierać dolara amerykańskiego w dalszym podejściu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 12.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 12.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here