Kurs dolara amerykańskiego z szansą na test 0.32000. USD/CAD obecnie 100 pipsów wyżejKurs dolara amerykańskiego podczas ostatnich dni wobec dolara kanadyjskiego pokazało, że zarówno pesymiści jak i optymiści tego rynku byli w stanie zarobić. Obecnie para walutowa USD/CAD oscyluje w zakresie 0.33100 CAD a szansa na dalsze cofnięcie się wykresu jest relatywnie duża. Wszystko wskazuje na to zatem, że kolejna fala ruchu góra-dół jest przed osobami zainteresowanymi handlem na parze. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary oraz spróbujmy ocenić potencjał dalszego ruchu.

  • Dolar amerykański wobec dolara kanadyjskiego wykonuje mocne ruchy góra-dół
  • Obecnie para walutowa USD/CAD ma szansę na spadek do zakresu 1.32000 CAD
  • Oznacza to dla wykresu szansę na spadek nieco ponad 100 pipsów
  • Jeśli rynek nie wróci powyżej poziomu 0.33600 CAD jest na to szansa

Kurs dolara amerykańskiego z obawą o dalszy spadek wobec kanadyjskiego dolara

Kurs dolara amerykańskiego względem dolara kanadyjskiego pokazuje, że zarówno obóz niedźwiedzi jak i byków ma co robić. Para walutowa USD/CAD z jednej strony generowała ostatnio stabilne podejścia, a drugiej zaś relatywnie szybko potrafiła wygenerować i korektę. To oczywiście dobrze dla osób handlujących na parach walutowych intraday, gorzej w próbie finalnej oceny co dalej para USD/CAD może pokazać podczas kolejnych tygodni. Obecnie, na ten moment wszystko wskazuje na to, że szansa wygenerowania ruchu spadkowe jest relatywnie duża.

Teraz, gdy para znajduje się w okolicach średniej kroczącej może wiele zależeć od tego jak dalej kurs się zachowa względem pochodnej trendu. Jeśli zostanie ona przełamana – wówczas cel jakim może być osiągnięcie widocznego na załączonym wykresie pary USD/CAD wsparcia cenowego – może być realny. Dopiero jawne utrzymanie średniej może dać ruch ponownie wykraczający ponad zakres 0.33600 CAD.

wykres Kurs dolara kanadyjskiego USDCAD H4 03.10.2020
Kurs dolara kanadyjskiego USDCAD H4 03.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here