Kurs dolara amerykańskiego utrzymuje się przy 3,85 PLN. USD/PLN z perspektywą spadkuKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej dociera do zakresu 3,85 PLN. Zdaje się, że sentyment na parze walutowej zaczyna się zmieniać na korzyść obozu niedźwiedzi. Tymczasem cel dla pary może być wyznaczone obecnie na poziomach o wiele niższych, w tym również na poziomie 3,79 PLN oraz wsparciu 3,76 PLN. Podczas czwartkowej sesji handlowej kurs dolara amerykańskiego może zatem wygenerować całkiem ciekawe sygnały handlowe, warto jednak będzie pamiętać o możliwości dalszych spadków po drobnej korekcie. Spójrzmy zatem na wykres 4 godzinowy pary USD/PLN.

  • Dolar amerykański spada ponownie do ważnego wsparcia cenowego
  • Zdaje się, że para walutowa USD/PLN zmienia swój sentyment na spadkowy
  • Szukanie potwierdzenia takiego ruchu może nastąpić po przełamaniu wsparcia
  • Celem dla spadków mogą być dwa poziomy: 3,79 PLN oraz 3,76 PLN

Kurs dolara amerykańskiego chwilowo jeszcze broni wsparcia cenowego – para USD/PLN na wykresie H4

Podczas wczesnych godzin czwartkowej sesji handlowej dolar amerykański ewidentnie próbuję ponownie przetestować swoje wsparcie cenowe na poziomie 3,83 PLN. Obecnie wszystko wskazuje na to, że sentyment spadkowy zaczyna ponownie widać na wykresie a tym samym obóz niedźwiedzi będzie w stanie spychać wykres w dalszym ciągu nawet do zakresu ceny uśrednionej, która może być pierwszym celem dla wykresu dolara amerykańskiego. Przebiega ona w zakresie 3,81 PLN, choć najważniejsze wsparcia dla dolara znajdują się nieco niżej.

Jak widać po załączonym wykresie pary USD/PLN – kolejne cele to może być kwestia czasu. Jedyne czego potrzeba w tym momencie na potwierdzenie tego typu ruchu to wyłamania wsparcia, które widoczne jest na załączonym wykresie – 3,83 PLN i para USD/PLN otworzy sobie drogę do dalszych spadków.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 01.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 01.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here