Kurs dolara amerykańskiego testuje wsparcie. USD/PLN odbija od zakresu 3,76 PLNNotowania dolara amerykańskiego podczas wtorkowej sesji pokazują, że zakres wsparcia wspominanego podczas wczorajszej analizy rynku zostaje przetestowany oraz póki co obroniony. Kurs pary walutowej USD/PLN oscyluje zatem w momencie pisania wtorkowej analizy wokół zakresu 3,77 PLN i możliwym będzie test zakresu jeszcze nieco wyższego poziomu – 3,79 PLN. Jest to miejsce, które traktowane było przez rynek jako wsparcie a obecnie według klasycznej zasady zmiany biegunów – traktowane powinno być jako zakres oporu. spójrzmy zatem na wykres H4 pary walutowej USD/PLN.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego odreagowuje od wsparcia cenowego
  • Para walutowa USD/PLN zdaje się mieć możliwość podejścia ponownie do zakresu 3,79 PLN
  • Wszystko wskazuje na to jednak, że sekwencja spadkowa jest póki co utrzymywana
  • Rynek przełamie zła passę dopiero w momencie utrzymania się powyżej 3,79 PLN

Kurs dolara amerykańskiego broni się przed dalszymi spadkami – para USD/PLN na wykresie H4

Zdecydowanie dolar amerykański nie daje za wygraną jeśli chodzi o spadki, jednak z drugiej strony cały czas na tym rynku utrzymywana jest struktura spadkowa. Podczas wczorajszej sesji oczekiwany był re-test zakresu wsparcia widocznego na załączonym wykresie pary i faktycznie do takiego testu doszło. Rynek tym samym wybronił się chwilowo oraz wygenerował niewielkie odbicie, które w tym momencie ma szansę na podejście nawet do zakres 3,79 PLN.

Wtorkowa sesja może zatem stać pod znakiem wygenerowania sygnału do dalszych, choć dość niewielkich zrostów. Oczekiwane od dzisiejszej sesji będzie przetestowanie zakresu 3,79 PLN oraz – możliwe jego przełamanie. Jeśli rynek dałby radę wykonać tak wysokie podejście, można będzie mówić o oddaleniu sekwencji spadkowej. Na ten moment jednak jest jeszcze za wcześnie aby ocenić, czy szansa wyłamania 3,79 PLN jest duża.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 13.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 13.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here