Kurs dolara amerykańskiego testuje wsparcie. USD/PLN na dołkach z sierpniaKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego nie zmienia swojego układu od ostatnich sesji i nadal kontynuuje negatywny scenariusz. W tym momencie para walutowa USD/PLN dociera do zakresu 3,67 PLN, wcześniej testując zakres wsparcia na poziomie 3,6650 PLN. Zdaje się, że z nieco wyższego interwału czasowego jakim jest H4 – D1 rynek dolara amerykańskiego osiągnął już i w pełni przetestował ważne wsparcie, które podczas kolejnych sesji ma szansę na odbicie wykresu nieco na północ. Na razie jest za wcześnie jeszcze aby zbierać pozycje, jednak kolejne godziny sesji piątkowej mogą dać sygnalną na taki układ.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec złotego testuje w pełni zakres wsparcia H4 – D1
  • W tym momencie zatem para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,6740 PLN
  • Zdaje się, że jeśli kolejne godzin y handlu utrzymają rynek przed spadkami – może być to dobre miejsce do szukania kontry
  • Takowa jednak musi zostać jeszcze potwierdzona przez wykres i układ H4

Dolar amerykański z możliwym odbiciem na tej strefie – celem dla USD/PLN 3,72 PLN?

Dolar amerykański w ostatnim przeglądzie mógł przetestować jeszcze niższe zakresy – w tym wsparcie H4 – D1, do którego rynkowi niewiele brakowało. Obecnie para walutowa USD/PLN oscyluje na zakresie 3,67 PLN jednak wcześniej para testowała w pełni zakres wsparcia, co oznaczać może wykończenie kampanii sprzedażowej. Chociaż jeszcze za wcześnie jest, aby to jednoznacznie stwierdzić – i równie dobrze rynek dolara może w każdej chwili jeszcze na fali negatywnych danych urwać wsparcie, to zdaje się, że przy odpowiednim potwierdzeniu rynek ma szansę na wygenerowanie z tego miejsca odbicia. Odbicie to powinno być jednak traktowane w ramach klasycznej korekty a cel ustalony być powinien na zakresie 3,72 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 04.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 04.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here