Kurs dolara amerykańskiego spada. Para USD/PLN z szansą testu zakresu 3,71 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec kursu polskiego złotego oscyluje dziś na zakresie wsparcia, czyli dołków testowanych pod koniec lipca. Para walutowa USD/PLN ma szansę nadal na spadki, mimo chwilowego ożywienia się strony popytowej. Obecnie wszystko rozegrać się może na wsparciu – i to będzie czynnik decydujący co do tego, czy dalsze spadki będą widoczne, czy też rynek po raz kolejny stworzy okazję do podbicia w ramach korekty. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim.


Kurs dolara amerykańskiego nadal spada – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

  • Kolejna sesja stoi pod znakiem wyprzedaży dla ryku dolara amerykańskiego
  • Para walutowa USD/PLN może w najbliższym czacie testować ponownie wsparcie
  • Zdaje się, że sentyment ponownie wraca do łask obozu niedźwiedzi
  • Czy jednak rynek ma szansę na wybronienie się przed dalszymi spadkami?

Środowa sesja handlowa, choć dopiero rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego – pokazuje wymownie powrót do spadków. Para walutowa USD/PLN obserwowana bacznie przez osoby wymieniające najczęściej walutę – spada do zakresu wsparcia, które ulokowane jest na poziomie 3,70 – 3,6980. Niewiele brakuje, aby móc powiedzieć, że taki test się odbył, podczas gdy para na razie zastyga w miejscu zastanawiając się co dalej. Obecnie można spekulować, że do takiego testu faktycznie może dojść – po czym rynek dolara amerykańskiego powinien pokazać co dalej ma w zamiarze.

Jeśli zatem po teście dołka rynek wygeneruje obronę i ponownie wzbije się w zakres 3,70 PLN i wyżej – szansa na ponowne wygenerowanie ruchu wzrostowego w ramach korekty będzie duża. Natomiast zejście poniżej wsparcia – oznaczać będzie możliwość spadku nawet do zakresu 3,8845 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 05.08.2020
Kurs dolara USDPLN H4 05.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here