Kurs dolara amerykańskiego spada. Para USD/PLN z szansą testu zakresu 3,71 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec kursu polskiego złotego oscyluje dziś na zakresie wsparcia, czyli dołków testowanych pod koniec lipca. Para walutowa USD/PLN ma szansę nadal na spadki, mimo chwilowego ożywienia się strony popytowej. Obecnie wszystko rozegrać się może na wsparciu – i to będzie czynnik decydujący co do tego, czy dalsze spadki będą widoczne, czy też rynek po raz kolejny stworzy okazję do podbicia w ramach korekty. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim.


Kurs dolara amerykańskiego nadal spada – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

  • Kolejna sesja stoi pod znakiem wyprzedaży dla ryku dolara amerykańskiego
  • Para walutowa USD/PLN może w najbliższym czacie testować ponownie wsparcie
  • Zdaje się, że sentyment ponownie wraca do łask obozu niedźwiedzi
  • Czy jednak rynek ma szansę na wybronienie się przed dalszymi spadkami?

Środowa sesja handlowa, choć dopiero rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego – pokazuje wymownie powrót do spadków. Para walutowa USD/PLN obserwowana bacznie przez osoby wymieniające najczęściej walutę – spada do zakresu wsparcia, które ulokowane jest na poziomie 3,70 – 3,6980. Niewiele brakuje, aby móc powiedzieć, że taki test się odbył, podczas gdy para na razie zastyga w miejscu zastanawiając się co dalej. Obecnie można spekulować, że do takiego testu faktycznie może dojść – po czym rynek dolara amerykańskiego powinien pokazać co dalej ma w zamiarze.

Jeśli zatem po teście dołka rynek wygeneruje obronę i ponownie wzbije się w zakres 3,70 PLN i wyżej – szansa na ponowne wygenerowanie ruchu wzrostowego w ramach korekty będzie duża. Natomiast zejście poniżej wsparcia – oznaczać będzie możliwość spadku nawet do zakresu 3,8845 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 05.08.2020
Kurs dolara USDPLN H4 05.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here