Kurs dolara amerykańskiego spada do 4,10 PLN. USD/PLN nadal z szansą na przecenęKurs amerykańskiej waluty podczas wtorkowej sesji dociera do zakresu ważnego wsparcia, które już raz wstrzymało wykres przed głębszym zejściem. Para USD/PLN oscyluje zatem przy zakresie 4,10 PLN i wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty w ramach klasycznej korekty zostały wczoraj oddalone. Choć para początkowo walczyła i faktycznie podejście miało miejsce do zakresu 4,1530 PLN – godziny poranne ponownie zepchnęły parę z polskim złotym poniżej wsparcia. Oznacza to, że negatywny sentyment dolara amerykańskiego nadal się utrzymuje. Spójrzmy zatem na wykres H1 pary USD/PLN.

Finax

Kurs dolara amerykańskiego nadal spada – para USD/PLN na wykresie H1

  • Kurs dolara amerykańskiego w środę testuje zakres ważnego wsparcia
  • Para USD/PLN póki co jednak nie wykazuje szans na odreagowanie
  • Zdaje się, że dalsze spadki są bardzo możliwe
  • Osoby handlujące na parze powinny obserwować dalszą reakcję na zakresie 4,10 PLN

Poranne jeszcze godziny handlu na amerykańskiej walucie przeciw polskiemu złotemu docierają do bardzo ważnego dla pary miejsce. USD/PLN testuje zakres wsparcia, które w połowie kwietnia wyhamowało dalsze spadki oraz wygenerowało na rynku dolara amerykańskiego podbicie mierzące 13 groszy, co można zaliczyć do relatywnie silnego odreagowania. W tym momencie jednak – póki co nie widać, aby para z polskim złotym szczególnie reagowała na ten zakres.

Dlatego też warto przygotować się na oba scenariusze – które podczas dzisiejszej sesji mogą wejść w życie. W przypadku faktycznej reakcji – czyli uaktywnienia się strony popytowej para USD/PLN ma szanse na wzrost do zakresu 4,13 PLN, gdzie para walczyła podczas wczorajszej sesji. W przeciwnym razie przełamanie zakresu wsparcia 4,10 PLN oznaczać będzie możliwość zejścia do zakresu stref 4,08 PLN – 4,07 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 26.05.2020
Kurs dolara USDPLN H1 26.05.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here