Kurs dolara amerykańskiego spada do 3,85 PLN. Rynek USD/PLN neguje dalsze wzrostyKurs dolara amerykańskiego podczas czwartkowej sesji handlowej wobec polskiego złotego pokazuje, że wzrosty zostają odwołane, póki rynek ten nie wróci przynajmniej do zakresu 3,90 PLN. W tym momencie para walutowa USD/PLN spada do zakresu 3,85 PLN i niewiele brakuje, aby testowała ona wsparcie H4 – D1. Mimo to jednak, że wsparcie jest dopiero przed parą z dolarem amerykańskim – już teraz można powiedzieć, że sentyment rynku wcale nie sprzyja dalszym wzrostom. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim oraz polskim złotym.

  • Dolar amerykański wobec złotego wykazuje tendencje spadkowe na kolejne sesje
  • Para walutowa USD/PLN oscyluje w tym momencie na zakresie 3,85 PLN
  • Przed para jeszcze ważny test wsparcia cenowego, jednak szansa wybronienia wsparcia jest relatywnie mała
  • Czy rynek wygeneruje spadek do zakresu 3,79 PLN podczas kolejnych kilku sesji?

Dolar amerykański w potrzasku obozu niedźwiedzi – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

Kurs dolara amerykańskiego podczas rozpoczynającej się dopiero czwartkowej sesji handlowej zdecydowanie pokazuje już kierunek, jaki może zostać obrany podczas kolejnych sesji. W tym momencie można już wstępnie powiedzieć, że tendencja wzrostowa zostaje oddalona na rzecz budującej się sekwencji spadkowej oraz możliwych dalszych spadków. Póki co patrząc na wykres H4 widać, że para ewidentnie straciła na sile do dalszych wzrostów mimo – że wczoraj jeszcze wynik faktycznie był dobity. To znaczy, że para USD/PLN wczoraj po analizie porannej jeszcze wyskoczyła na wyższe poziomy w sumie osiągając pobliskie targety.

Aktualnie to, co można powiedzieć to: cierpliwości. Rynek musi teraz ustabilizować się, aby powiedzieć jaka opcja jest najbardziej prawdopodobna. Z jednej strony spadki są widoczne i mogą nadal trwać, jednak rynek jest na dołkach. Warto poczekać na odbicie i dopiero szukać okazji.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 05.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 05.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here