Kurs dolara amerykańskiego spada do 3,80 PLN. USD/PLN zbliża się do ważniejszego wsparciaKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnej sesji spada – i nic w tym dziwnego. Para walutowa USD/PLN w ostatnich dniach wykazywała tendencję spadkowe i choć chwilowo szansa na wygenerowanie kolejnego ruchu wzrostowego istniała, to obecnie widzimy, że kurs zbliża się do ważniejszego wsparcia. Obecnie można powiedzieć, że rynek zmierza do zakresu 3,79 PLN i tam zostanie rozstrzygnięte co dalej. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego z perspektywy wykresu H4.

  • Dolar amerykański nadal spada – tym razem do zakresu 3,80 PLN
  • Para walutowa USD/PLN ma przed sobą możliwość wyhamowania przy 3,79 PLN
  • Wykres H4 wskazuje jednak, że może wcale nie być łatwo o kontrę ruchu
  • Zobaczymy jak kurs dolara amerykańskiego zachowa się podczas wtorkowej sesji

Kurs dolara amerykańskiego nadal schodzi, przed nim ważne wsparcie – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański podczas wczesnych godzin wtorkowej sesji spada do zakresu 3,80 PLN przełamując przy tym zakres średniej kroczącej, która jeszcze do niedawna jak widać wspierała zakres wzrostów. W tym momencie rynek USD/PLN znajduje się wokół ważnego wsparcia cenowego – zakresu 3,79 PLN. Wszystko wskazuje na to, że po teście tego zakresu okaże się co dalej – albo rynek będzie mógł odreagować, albo za dalszy cel spadków obierze sobie zakres 3,76 PLN.

Dzisiejsza sesja handlowa może okazać się zatem istotna dla dalszego ruchu na parze walutowej USD/PLN. Perspektywa ostatnich spadków co prawda nie jest pozytywną oznaką, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że para dość mocno w ubiegłych tygodniach rosła, co jest naturalnym następstwem obecnych spadków. Układ korekcyjny powinien niedługo wyhamowywać zejścia i wskazać co dalej.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 06.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 06.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here