Kurs dolara amerykańskiego spada do 3,77 PLN. Cele osiągane szybciej niż oczekiwanoKurs dolara amerykańskiego podczas rozpoczynającego się nowego tygodnia handlowego wobec polskiego złotego pokazuje mocny spadek, który oczekiwany był jeszcze w poprzednim tygodniu handlowym. Rynek USD/PLN postanowił zrobić zrzut dopiero teraz, jednak dalsze cele spadkowe są jeszcze dla tego rynku do osiągnięcia. Zdaje się, że wsparcie na zakresie 3,76 PLN oczekuje testu, podczas gdy dolar amerykański może zrobić zejście do niego relatywnie szybko patrząc po obecnej tendencji spadkowej. Spójrzmy zatem na wykres pary walutowej USD/PLN z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego mocno spada podczas ostatniej sesji
  • Rynek USD/PLN pokazuje, że może mieć dalej ochotę spadać podczas kolejnej sesji
  • Zdaje się, że dolar amerykański jest pod silną presją podażową obecnie
  • Przetestowanie kolejnego zakresu wsparcia może być zatem formalnością dla rynku

Dolar amerykański wobec złotego pokazuje dalszą presję spadkową – para USD/PLN na wykresie H4

Dziś rozpoczyna się nowy tydzień handlowy dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego, który mógł podczas ostatniej sesji zaskoczyć swoją dość sporą zmiennością. Podczas ostatniej sesji wskazywany był zakres 3,84 PLN jako ważne wsparcie cenowe i powiedziane również zostało, że jeśli dolar amerykański zdecyduje się na wyłamanie tego zakresu – otworzy sobie drogę do dalszych spadków. Tak też się stało, gdzie para walutowa USD/PLN po wyłamaniu wsparcia jeńców nie brała – spadając błyskawiczne kolejne prawie 6 groszy.

Obecnie poziomem docelowym dla spadku może okazać się poziom widoczny na załączonym wykresie dolara amerykańskiego, jakim jest oczywiście wspominana już strefa 3,76 PLN. Zejście do tego zakres może okazać się bardzo szybkie, dlatego warto będzie uważać podczas poniedziałkowego handlu na parze.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 09.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 09.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here