Kurs dolara amerykańskiego schodzi do wsparcia. USD/PLN w poniedziałek po 3,70 PLN Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji spada ponownie do zakresu wsparć H1/H4. W tym momencie zatem para walutowa USD/PLN oscyluje na zakresie 3,70 PLN wskazując na możliwość ataku ostatnich dołków. Jeśli rynek w porę nie wyhamuje spadków, osoby obserwujące parę USD/PLN i liczące na dalsze podejścia będą musiały uzbroić się w dalszą cierpliwość. Obecnie rynek będzie zatem walczył o możliwość utrzymania wsparć – spójrzmy na wykres czterogodzinny pary z dolarem amerykańskim

Finax

Kurs dolara amerykańskiego w nowym tygodniu walczyć może o utrzymanie wsparć – para USDPLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego nadal w presji podażowej
  • Rynek USD/PLN zdaje się testować dolne ograniczenia – lokalne wsparcia
  • Wyłamanie wsparć może dać dość mocny ruch spadkowy
  • Utrzymanie zaś nadal może sprawiać, że dolar będzie w konsolidacji

Dolar amerykański podczas poniedziałkowej sesji pokazuje, że obóz niedźwiedzi nadal jest silny a łapanie pozycji długich bądź gdzie bądź nie jest najlepszym rozwiązaniem, póki sytuacja na tym rynku się nie ustabilizuje. Zdecydowanie można również powiedzieć, że temat ten nie dotyczy tylko i wyłącznie dolara amerykańskiego, czyli pary USD/PLN – ponieważ jeśli spojrzeć na rynek reszty światowych walut z polskim złotym, temat może wyglądać bardzo podobnie.

Nie zmienia to jednak faktu, że presja podażowa może być podczas kolejnych sesji zauważalna. Warto zatem obserwować jak para walutowa USD/PLN zachowywać się będzie po zejściu do ostatnich dołków. Z całą pewnością oczekiwana reakcja to zejście poniżej nich i ponowny powrót do zakresu konsolidacji, jednak warto uważać na ewentualność dalszego pogłębiania niskich już i tak – poziomów na dolarze.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 17.08.2020
Kurs dolara USDPLN H4 17.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here