Kurs dolara amerykańskiego rośnie. USD/PLN notowany po 3,82 PLN
ccPixs.com | Źródło: flickr.com

Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas środowej sesji wykazuje dalsze tendencje wzrostowe. Wczoraj, kiedy para walutowa USD.PLN miała szansę wykorzystać odbicie od wsparcia do dalszych wzrostów – wykonała to w stu procentach podbijając aż do obecnej strefy, gdzie oscyluje para walutowa czyli przy poziomie 3,82 PLN. Obecnie szacuje się możliwość wystąpienia niewielkiej korekty oraz dalszego wzrostu – być może atakującego zakres oporu na poziomie 3,84 PLN. Spójrzmy zatem na wykres dolara amerykańskiego.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego wykorzystuje szansę na wzrosty
  • Para walutowa USD/PLN podbija przy tym do zakresu 3,82 PLN
  • Podczas kolejnych godzin sesji szansa na delikatne cofnięcie jest duża
  • Mimo to jednak rynek powinien mieć siłę na utrzymanie struktury wzrostowej

Kurs dolara amerykańskiego z szansą późniejszego test 3,84 PLN – para USD/PLN na wykresie H4

dolar amerykańskiego podczas środowej sesji zdaje się zawędrował dość wysoko – utrzymując się na szczycie, który wczoraj został wygenerowany. Obecnie można śmiało powiedzieć, że rynek wykorzystał pozycje do longów najlepiej jak się to dało – co widoczne jest również na załączonym poniżej wykresie dolara amerykańskiego. W tym momencie zatem pytanie brzmi, czy rynek dolara amerykańskiego nie będzie chciał iść za ciosem a co za tym też idzie wykorzystać obecną strefę do dalszych wzrostów.

Wszystko wskazuje na to, że taki scenariusz handlu jest bardzo prawdopodobny jednak, aby do tego doszło rynek musiałby wykonać chociaż niewielką korektę tak, aby dać możliwość dołączenia do pozycji długich. Po drobnej korekcie można byłoby szukać ponownie sygnałów pro-wzrostowych, w tym również z celem określonym na poziomie 3,84 PLN, gdzie przebiega aktualnie nadal nietknięty opór.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 14.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 14.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here