Kurs dolara amerykańskiego przy 4,01 PLN. Para USD/PLN testowała zakres pełnych 4 PLNPiątkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego względem polskiego złotego dalszym utrzymywaniem praktycznie tego samego zakresu. Para USD/PLN zatem oscyluje na poziomie 4,00 – 4,01 PLN walcząc o utrzymanie się ważnej dla pary strefy. W tym momencie wszystko wskazuje na to, że rynek ma spore szanse na wykonanie korekty, jednak to nie może być brane za pewnik – ponieważ obecnie para USD/PLN znajduje się w sekwencji spadkowej. Dalsze utrzymywanie dołka przez dolara jednak dać może osobom handlującym parę jednoznaczny sygnał.


Kurs dolara amerykańskiego nadal utrzymuje dołek – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego nadal utrzymuje strefę pełnych 4 PLN
  • Para USD/PLN może wykonać z tego miejsca niewielkie podbicie
  • Osoby handlujące na parze muszą być jednak ostrożne, sekwencja jest spadkowa
  • Jeśli rynek wybije zakres 4 PLN kolejnym celem może być nawet 3,95 PLN

Piątkowa sesja nadal okazuje się bronić wsparcie na poziomie pełnego poziomu na parze dolara amerykańskiego względem polskiego złotego. W tym momencie para oscyluje w zakresie 4,01 PLN jednak szansa na podejście jeszcze pod nieco wyższe poziomy jest bardzo duża. W tym układzie jednak trzeba być bardzo ostrożnym ponieważ rynek znajduje się w tendencji spadkowej, co automatycznie oznacza, że każda pozycja długa dla rynku jest obarczona znacznie większym ryzykiem.

Jednak, gdyby rynek podciągnął notowania do zakresu 4,04 PLN lub bliskich okolic tego zakresu – rynek na nowo zyskałby dobry potencjał zysku do straty w przypadku handlu wraz z trendem – czyli zejściem, które odbywa się już od przeszło tygodnia. Celem dla dalszego spadku mógłby być zatem poziom 3,95 PLN, który jest obecnie wsparciem dla wykresu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 29.05.2020
Kurs dolara USDPLN H4 29.05.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here