Kurs dolara amerykańskiego przy 3,96 PLN. Ponownie para USD/PLN zbliża się do oporuKurs dolara amerykańskiego podczas czwartkowej sesji wobec polskiego złotego zbliża się ponownie do zakresu lokalnego oporu intraday. W tym momencie zatem para walutowa USD/PLN dociera do zakresu 3,96 PLN i może to oznaczać zbliżenie się do zakresu 3,97 – 3,98 PLN podczas dzisiejszej sesji. W ostatniej analizie pary USD/PLN wspominana była średnia krocząca, która jeśli zostanie przekroczona – wygenerować może dalsze podejście. Ze średnia para poradziła sobie relatywnie szybko, dlatego też podejście nie powinno dziwić. Co dalej z kursem dolara amerykańskiego?


Kurs dolara amerykańskiego z chęcią testu oporu – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego w czwartek testować może lokalny opór
  • Górne ograniczenie dla pary USD/PLN nadal znajduje się na strefie 3,97 PLN
  • Osoby handlujące na parze będą musiały obserwować dalszą reakcję na poziom
  • Dopiero ponowne wyjście powyżej 3,9750 może dać sygnały wzrostowe

Kurs dolara amerykańskiego znajduje się znów przy górnym ograniczeniu. Oscylowanie w szerokim dość zakresie góra – dół nie powinnom zatem dziwić, jednak w tym układzie dotychczas jeszcze nic nie uległo zmianie. Dlatego też osoby handlujące na parze USD/PLN nie powinny być zdziwione – rynek wykonuje to, co dotychczas było robione już od dłuższego czasu bez większych zmian.

Obecnie, aby móc powiedzieć, że dolar może wyjść wyżej – rynek musi przekroczyć widoczny opór / górne ograniczenie pasma konsolidacyjnego oraz potwierdzić strefę jako układ wspierający dalsze wzrosty. Podczas ostatniej próby rynkowi owszem udało się wyjść powyżej – jednak test był już nieudany. Teraz jeśli para USD/PLN potwierdzi wybicie będzie można dopiero szacować dalsze możliwe ruchy ku górze. Póki co dzisiejsza sesja stoi jeszcze pod znakiem dalszej konsolidacji.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 25.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 25.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here