Kurs dolara amerykańskiego przy 3,9440 PLN. USD/PLN nadal jednak z szansą spadkuNotowania amerykańskiej waluty nadal zbierają się do zejścia – jak można oszacować patrząc na wykres H4. W tym momencie zatem para USD/PLN oscyluje w zakresie 3,9440 PLN nie negując dalszych spadków, ale też nie potwierdzając jakieś większej siły obozu niedźwiedzi. Wszystko na razie wskazuje jednak na to, że potencjał jest po stronie podażowej – pytanie tylko, czy okazja do zejścia zostanie podczas wtorkowej sesji wykorzystana. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim oraz polskim złotym. 


Kurs dolara amerykańskiego nadal z szansą zejścia – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego ponownie znajduje się w tej samej strefie
  • Para USD/PLN wykazuje tendencje spadkowe
  • Czy rynek jednak strony obozu niedźwiedzi zostanie odpowiednio wykorzystany?
  • Warto przyglądać się średniej kroczącej na wykresie H4 pary USD/PLN

Wtorkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla dolara amerykańskiego względem polskiego złotego drobnym przystankiem sugerującym, że rynek nie chce jeszcze spadać. Spadki te jednak nadal są prawdopodobne, ponieważ jak widać rynek nie tylko znajduje się poniżej ważnej strefy z czysto technicznego podejścia, ale również poniżej zakresu ceny uśrednionej – którą w tym przypadku tworzy średnie SMA 88-okresowa. Tak długo, jak rynek utrzymuje ten właśnie zakres – szansa na zejścia jest bardzo duża.

Celem dla wykresu jak zostało to wczoraj jeszcze określone – jest zakres 3,93 PLN oraz późniejszy poziom 3,9050 PLN jeśli sentyment obecny zostanie nadal podtrzymywany przez stronę podażową. Obecnie wszystko wskazuje na możliwość dalszego spadku, jednak warto przyglądać się dalej wykresowi z perspektywy H4. Negacją dalszych spadków będzie dopiero moment, w którym to para USD/PLN wybije ponownie zakres 3,9730 PLN.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 07.07.2020
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 07.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here